Özgener'e salvo

Beşiktaşlı yöneticiler TFF'ye isyan bayrağını açtı. Mete Düren: "Hakem odası basanların kupa törenlerine gidenler derbiye gelmiyor" derken, Erdoğan Toprak, "3 puanımızı çaldılar" diye çıkıştı

Beşiktaş'ta verilmeyen penaltı yöneticilerin büyük tepkisini çekti. En sert açıklamayı ise Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren yaptı. Federasyon Başkanı Mahmut Özgener'e sert göndermelerde bulunan Düren, "Biz hep hakemlere destek verdik. Ancak üzülerek görüyoruz ki, hakemlere saldıranlar, fırçalayanlar, hakem odasını basanlar ödüllendiriliyor. Hatta hakemine saldırıların voleybol maçına gidip kupa resimlerine giriyorlar. Derbiye ise gelmiyorlar. Şampiyonlukta önümüz kesilmeye çalışılıyor. Kıyımın bu haftadan başlayacağını düşünmedik. Sadece takımlarla değil hakemlerle de mücadele etmek zorunda olduğumuzu gördük. Şampiyonluk için onu da yaparız. Beşiktaş'ı yarıştan düşürüp, F.Bahçe maçına iddiasız çıkmasını bekleyenler yanlış hesap içindeler. Çünkü Beşiktaş o maça yenmek için çıkacak. Şampiyonluk için çıkacak" diye konuştu.

'ZATEN ENDİŞEMİZ VARDI'
Erdoğan Toprak ise, "Penaltıyı bütün Türkiye gördü, ancak orta hakem görmesine rağmen vermedi. Penaltıyı gasp ettiler. Hakem, Beşiktaş'ın bu önemli virajda 3 puanını çaldı. Daha önceden tutumlardan dolayı zaten endişemiz vardı. Hakemin neyin etkisi altında kaldığını merak ediyorum. Beşiktaş'ın ağır başlı, vakur duruşunu başka türlü algılıyorlarsa bunda yanılacaklar" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN