Aklı G.Saray maçında

Bursa'nın puan kaybı sonrası Sağlam, "G.Saray karşısına avantajlı çıkmak için cuma günü G.Antep maçını iyi değerlendirmeliyiz" dedi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam maç sonrası, "Ligin sonunda 'Belki de buradaki 2 puan bizi şampiyon yapacak' diye düşünebiliriz. 90 dakika boyunca kalemize bir kez bile gelememiş rakibimiz karşısında elimizden geleni yaptık" diye konuştu. Maçın geneline hakim olduklarını söyleyen Sağlam, "Özellikle ikinci yarı rakip kalecinin ayağıyla çıkardığı net pozisyonlarımız vardı. En rahat oynadığımız, rakibin bize baskı kuramadığı bir maçtı. Ivankov'un eline bir kez bile top değmedi. Rakibimiz 1 puan için çıkmıştı, çok sevindiler" yorumunu yaptı. İkinci yarıda kazanmak için ellerinden gelen her şeyi denediklerini söyleyen Bursa'nın başarılı hocası, "Liderliğimiz sürüyor. Cuma günkü Gaziantep maçını düşünüyoruz. Kazanıp lider kalmak istiyoruz. Kayseri, Gaziantep ve Beşiktaş ile içeride oynayacağız. Galatasaray maçımız deplasmanda. O maça avantajlı bir konumda gitmek için cuma günkü maçı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Bu mücadeleyi devam ettirirsek mutlu sona ulaşacağız" diye konuştu.

HOCALAR ARASINDA GERGİNLİK
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll ile Bursa Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam arasında zaman zaman gerginlik yaşandı. İki teknik adamın birbirlerini, el hareketleri eleştirdiği anlar, objektiflere yansıdı.

BİZE ULAŞIN