Arda Turan'ı yıktılar

"F.Bahçe derbisinde ayağım kopsa oynarım" deyip maça sakat çıkan G.Saray'ın yıldızı taraftarın aleyhte tezahüratlarıyla ayrılığın eşiğine geldi

Galatasaraylı taraftarlar dün Ali Sami Yen Stadı'nda büyük bir protestoya imza atarken, kendi altyapılarında yetişen ve fanatik Galatasaray taraftarı olarak bilinen yıldızları Arda Turan'ı bitirdiler. Son dönemde art arda alınan kötü sonuçlar üzerine büyük bir protestoya hazırlanan Galatasaraylılar, dün tribünleri maç için değil protesto amacıyla doldurdu. Stadın tümünün Arda'ya yönelik hazırlanan bir tezahüratı hep birlikte söylemesi ise yıldız oyuncuyu yerle bir etti. Bu protestolarda hedef isim olan Arda'nın büyük üzüntü duyduğu gözlendi. İlk 11'de çıktığı maçta durgun bir futbol sergileyen Arda, 60. dakikada oyundan çıktı. Tribünlerin bir kısmı kendisini alkışlarken bir kısmı da yuhaladı. Arda da kulübeye gitmek yerine direkt soyunma odasına giderek tepkisini gösterdi. Özel hayatının taraftarlarca tribün protestosuna karıştırılmasına çok içerleyen Arda maç bitiminde de takım otobüsüne beklemeden kendi özel minibüsüyle stattan ayrıldı.

KENDİ ARAÇLARIYLA GİTTİLER
Uğur ve Servet'in de aralarında bulunduğu 5-6 ismin daha takımdan ayrı olarak stattan çıktıkları bildirildi. Bu arada ultrAslan da sezon başından beri statta asılı tüm pankartları bu kez ters asıp tepkisini gösterdi. Maç öncesi sahaya çıkan Galatasaraylı futbolcuları yuhalayan taraftarlar, Diyarbakırspor takımını ise tezahüratlarla tribüne çağırarak alkışladı. LeoFranco ile Jo da tribünlerden büyük tepki gördü. Numaralı tribünün goller sonrası takıma destek vermesi ise diğer tribünleri böldü ve tartışmalara sebep oldu.

GALATASARAY-DİYARBAKIRSPOR KARŞILAŞMASI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN