Manipülasyon

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, "Bazı medya organlarında F.Bahçe maçı öncesi manipülasyon yapılıyor. Demek ki sadece rakibi değil hakemi de yeneceğiz" dedi

Trabzonspor maçının son dakikalarında yaşanan penaltı olayından sonra Beşiktaşlı yöneticilerin tepkisi büyüyor. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, kendilerinin Türk futbolunu, Türk hakemliğini düşünürken, birilerinin hakemlerle oynadığını kaydetti. Adalı "Bazı gazetelerde Fenerbahçe-Beşiktaş maçı öncesi manipülasyonlar yapılıyor. Bildiğim bir şey var, demek ki sadece sahada rakiplerinizi değil hakemleri de yeneceksiniz. Biz şimdiye kadar duruşumuzu bozmadık, bundan sonra da bozmayacağız. Kamuoyu değerlendirmeyi vicdanında yapacaktır" dedi.

YAŞANANLAR KOMEDİ!
Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ise yaşananları komedi olarak değerlendirdi ve şöyle konuştu: "Türk futbolunda son dönemde yaşananlar tam bir komedi. Bu sezonu Fenerbahçe'nin Türk futboluna müdahalesinden öncesi ve sonrası diye ikiye ayırabiliriz. Aziz Yıldırım'ın soyunma odasına girmesi, ardından basın toplantısı düzenlemesi. Ve ardından da Fenerbahçe lehine gelişen süreç futbola gölge düşürmüştür. Trabzon maçında haklı penaltımızı vermeyen federasyon, bu çarpıklığın karşısında duracağına tam aksine tansiyonu düşürmeye ve Fenerbahçe'nin gönlünü almaya çalışıyor. Maalesef bundan Türk futbolu zarar görüyor."
BİZE ULAŞIN