Ferrari ve Tello Fener’e yetişiyor

10 futbolcunun dünkü idmana çıkmadığı Beşiktaş'ta Ferrari ve Tello ikilisinden gelen "Derbide oynayabilirler" haberi sevinç yarattı

Şampiyonluk yolunda Beşiktaş için büyük önem taşıyan Fenerbahçe maçına sayılı günler kala sakatlıklar Mustafa Denizli'yi oldukça zor durumda bıraktı. Nobre'nin sakatlığıyla bu sene 7. kırık olayının yaşandığı Beşiktaş'ta Mustafa Denizli; İbrahim Toraman ve Ekrem'in de bileklerinde darbeye bağlı anormal kanamaların bulunduğunu açıkladı. Sevindirici haber ise Matteo Ferrari'den geldi. Sakatlığı nedeniyle son iki haftada forma giyemeyen Ferrari dün takımla çalıştı. Bugün de takımla idman yapacak olan İtalyan futbolcunun Fenerbahçe derbisinde forma giyeceği bildirildi.

TELLO, ALTERNATİFLERİYLE GİTTİ!
Takımla idmana çıkamayan 10 futbolcudan biri olan Tello'nun da Fenerbahçe'ye karşı oynama ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi. Mustafa Denizli, Tello'nun eksikliğinin takımı neden çok etkilediği konusunda ise, "Tello tek başına gitmedi. İki alternatifi Nihat ve Tabata da aynı dönemde sakatlandı. Bu 3 futbolcum da tam performanslarının yükselmeye başladığı bir dönemde sakatlık yaşadı" yorumunu yaptı.

KİM NERESİNDEN SAKAT?
TELLO: Adalesinde sorun var. Derbide oynayacak.
RÜŞTÜ: Adalesinde yırtık bulunuyor, belirsiz.
FERRARİ: Adalesinde sorun var. Derbide oynar.
EKREM: Diz kemiğinde ödem var. Derbide yok.
NOBRE: El tarak kemiği kırıldı, sezonu kapadı.
TORAMAN: Ayak bileği burkuldu. Derbide zor.
NİHAT: Adale yırtığı var. Derbide yok.
TABATA: Adalesinde yırtık olan bir başka isim. 3 hafta daha yok.

BİZE ULAŞIN