Her şeyde bir hayır vardır

"En fazla gücüme giden, Galatasaray taraftarının bana homurdanması. Ben kötü de oynasam daima mücadele ediyorum" diyen Arda, D.Bakır maçında yuhalanınca "Her şeyde bir hayır vardır" diyerek yol ayrımına geldiğini gösterdi

Galatasaray'ın önceki gün Ali Sami Yen Stadı'nda Diyarbakırspor ile oynadığı maç sırasında futbolculara yönelik protestolardan takım kaptanı Arda Turan da payını aldı. Maç öncesi oynayıp oynamayacağı tartışılan, ancak teknik kadroya "Statta arkadaşlarıma yönelik protestolar olabilir. Bu takımın kaptanıyım. Her zaman en önde ben yürürüm" diyen ve ilk 11'de sahaya çıkan milli futbolcu, taraftarın kendisini de hedef alan tezahüratını duyduğunda yıkıldı.Fizik kondisyon eksiği yüzünden 60'ta oyundan alınan Arda, hocası Rijkaard'ın elini sıktıktan sonra direkt olarak soyunma odasına gitti. Maç bitiminde de takım otobüsüyle değil, kendi aracıyla stattan ayrıldı. Maç gecesi yakın çevresine, "Ben bunları hak etmedim" diye yakınan Arda, dün de konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı. Sarı-kırmızılı kaptan sadece "Her şeyde bir hayır vardır. Şampiyon olursak o zaman ne yapacaklar? Çok üzgün ve kırgınım. Daha fazla konuşmak istemiyorum" ifadesini kullandı.

'PAZUBANDI GÜZEL TAŞIYORUM'
Arda, kısa süre önce verdiği bir röportajda ise "Galatasaray taraftarı bazen bana homurdanıyor. En fazla gücüme giden de bu oluyor. Çünkü ben iyi de oynasam, kötü de oynasam daima mücadele ediyorum. Babam da bana homurdandığında bozuluyorum. Çünkü ailemden biri huzursuzluk çıkarmış gibi geliyor. Galatasaray'daki homurtulara da aile içindeki huzursuzluk olarak bakıyorum" demiş ve özel hayatıyla ilgili eleştiriler hakkında da "Galatasaray kaptanlığını lâyıkıyla yaptığımdan bir gram bile şüphem yok. Hiç yakışıksız bir davranışta bulunmuyorum, bu bantı çok da güzel taşıdığımı düşünüyorum" yorumunu yapmıştı.

BİZE ULAŞIN