'Aralarında şov yapıyorlar'

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yeniden başkan seçildikten sonra ilk kez bir televizyon programına katıldı. İşte Demirören'in dün gece Bloomberg TV'de yaptığı açıklamaların satırbaşları:
Mehmet Ali Aydınlar'ı tebrik ediyorum. Keşke onun gibi bir sürü sporsever çıksa. Ama bir kulüp başkanı Federasyon Başkanı'na hakaret ediyorsa, Federasyon Başkanı da ona yanıt verdiği halde o kulübün maçına gidiyorsa, bunun manası: "Biz kendi aramızda şov yapıyoruz."
Üç Büyükler kendine göre güçlüdür. Federasyon Başkanı bunlara rağmen o maça gidiyorsa, mesaj alttaki takımlaradır. Trabzonspor maçında verilmeyen penaltıyı da düşünürseniz, o ziyaretteki mesajlar nereye gidiyor? Trabzon maçındaki demeçlerden dolayı ceza alırsam, çekerim ama Federasyon Başkanı bir başkana hakaret ederse ona kim ceza verecek?
Bir kulüp başkanı takıma ve hocaya motivasyon dışında başka bir şey yapamaz. Sadece geçen hafta salı tesislere gittim. PAF maçı vardı onu izledim ve bir toplantıya katıldım.
Şükrü Saracoğlu'na gideceğim. Benim deplasmanda olmam takımım adına İnönü'de olmamdan çok daha faydalı.
Taraftara kırıldığım için gitmiyorum İnönü'ye. Orada yapılan tezahüratlar bana değil, Beşiktaş Başkanı'na yapılıyor. Ama bu kırgınlıklar aile içindedir, geçer. Sivas maçına gitmeyi düşünüyorum.
Bursa güzel bir çıkış yakaladı, şehri ve taraftarı ile Trabzon'un ikinci bir örneğidir. 4 takımın da şampiyonluk şansı eşit!

BİZE ULAŞIN