Beşiktaş etkisi yakıyordu

Takımın Beşiktaş maçı nedeniyle yüzde 100 performans gösteremediğini itiraf eden Daum "Fakat 2. yarıdaki iyi oyunla finalin kapısı açtık" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Manisa deplasmanında beklediği gibi bir karşılaşma gördüğünü söyledi. Takım içindeki herkesin Beşiktaş maçını düşündüğünü belirten Alman teknik adam, "Bu nedenle birçok futbolcum, belki de ikili mücadelelere yüzde yüz girmedi. Biraz dikkatli davranan, sakatlanmak istemeyen oyuncularımız vardı. Aslında maça geç başladığımızı söyleyebilirim. Çünkü ilk 45 dakikada hiçbir şey yapmadık. Fakat bu noktadan sonra da iyi performans gösterdik. Pozisyonlar bulduk. İhtiyacımız olan golü atınca da finale yükseldik" dedi.

DAUM'UN KARİYERİNDEKİ 6. FİNAL
Daum, kariyerindeki 6'ncı finali yaşayacağını ifade etti ve "Önceki finallerden 2'sini kazandım. Yeni bir final oynayacağım için çok mutluyum. Çünkü final oynamak çok özel bir şey. Umarım bu finalde de başarılı olurum"diye konuştu. Tecrübeli teknik adam, Lugano-Limeira gerginlini ise "Lugano sevincini gösterdi. Maçta futbolcular duygusal olur. Ama futbolda provokasyonu görmek istemiyoruz" sözleriyle yorumladı.


BİZE ULAŞIN