Sağlam: Baskı hissetmiyoruz

F.Bahçe ile arasında puan farkı bire inen Bursa'da teknik direktör Sağlam "Üzerimizde baskı yok. G.Antep'i devireceğiz" dedi

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Süper Lig'de bu hafta Gaziantepspor ile yapacakları maçı kazanarak, avantajlı konuma geçmek istediklerini söyledi. Sağlam, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, bu hafta karşılaşacakları Gaziantepspor'un önemli bir rakip olduğunu ifade ederek, "Çok iyi bir takım, iyi futbolcu ve hocaya sahipler. İçinde bulunduğumuz durum, bize puan kaybetmememiz gerektiğini anlatıyor. Dolayısıyla, kendi sahamızda, taraftarımızın da coşkusuyla iyi bir maç oynayıp, derbi öncesinde iddialı bir konuma gelmek istiyoruz. İnşallah bu maçı kazanır, tekrar ligde eskiden olduğu gibi avantajlı konuma geçeriz'' diye konuştu. Üzerlerinde herhangi bir baskı olmadığını ve ortaya koyduklarını futbolla bunu gösterdiklerini dile getiren Sağlam, F.Bahçe-Beşiktaş derbisi için ise "Biz kazanalım, oradan çıkacak sonuç bizi ilgilendirmez'' yorumunu yaptı.

MORALLER YERİNDE...
Bursa, G.Antep maçı hazırlıklarını sakat Iglesias ile 19 Yaş Altı Milli Takımı'na çağrılan Haktan, Eren ve Muhammet'ten yoksun sürdürdü. Yeşilbeyazlıların taktik ağırlıklı çalışması neşeli bitti.

BİZE ULAŞIN