Türk matador

Sezon başında İngiliz ekibi Everton'a gitmeyen Mehmet Topal için İspanyol temsilcisi Valencia devreye girdi. Super Deporte gazetesi, G.Saraylı milli oyuncunun bonservis bedelinin pahalı olmayacağını öne sürdü

Galatasaray'ın sezon başında gelen teklifleri geri çevirdiği Mehmet Topal için Valencia tekrar devrede. İspanya'nın Valencia bölgesinde yayın yapan ve kulübe en yakın gazete olarak bilinen Super Deporte, Valencia yönetiminin yeni sezondaki transfer listesinde Mehmet Topal'ın bulunduğunu iddia etti. Supert Deporte'de yer alan haberde ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiren Valencia'nın yeni sezonda transfere astronomik rakamlar ayıramayacağının altı çizilirken Mehmet Topal'ın fiyatının kulüp için uygun olduğu ifade edildi. İspanyol gazetesi, Türkiye'de "büyük takım" forması giyen Galatasaraylı yıldızın Valencia'ya uyum sağlamakta zorluk çekmeyeceğini ve milli takımda Fatih Terim gibi önemli bir teknik adamdan sonra Guus Hiddink ile çalışacağını belirtti.

VALENCİA'DAN EN FAZLA 5 MİLYON!
Bonservisi elinde olan yıldızların peşine düşen Valencia'nın Mehmet Topal için G.Saray'a bonservis ödemek zorunda olduğunu ifade eden Super Deporte Gazetesi, Mehmet Topal'ın sözleşmesinde "Avrupa'dan büyük bir takımdan teklif geldiğinde kendisine kolaylık sağlanacağı" yönünde bir madde olduğunu okuyucularına duyurdu. Sezon başında Everton'un 8 milyon Euro teklif ettiği Mehmet kulübünde kalmıştı. Valencia kulübünün, G.Saray'a Mehmet Topal için 5 milyon Euro'dan fazla bir rakam teklif etmeyi düşünmediği, sarı-kırmızılı yönetimin yurt dışına gitmek isteyen milli oyuncu için bu rakamı kabul edebileceği gelen haberler arasında.

MEHMET TOPAL: BENİ İZLEDİKLERİNİ BİLİYORUM
Valencia'nın kendisiyle ilgilendiğinden haberdar olduğunu ifade eden Mehmet Topal "Beni izlediklerini biliyorum. Menajerime gelen resmi bir teklif yok. Hedefim Avrupa'da oynamak" derken milli oyuncunun menajeri Batur Altıparmak şöyle konuştu: "Mehmet Topal, İngiliz ve İspanyol kulüpleri tarafından uzun zamandır takip ediliyor. Valencia'nın da G.Saray maçlarına profesyonellerini gönderdiğini biliyorum. Ancak bizimle resmi temasları olmadı.

BİZE ULAŞIN