Hedef Neslihan

Fenerbahçe Acıbadem gelecek sezon için Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'un milli yıldızına kancayı taktı. Belçikalı Virginie De Carne de listedeki bir diğer yıldız isim

İndesit Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde şampiyonluğu kılpayı kaçıran Fenerbahçe Acıbadem, gözünü Türkiye'ye çevirirken bir yandan da gelecek sezon kupayı kaldıracak bir kadronun çalışmalarına başladı. Acıbadem Sağlık Grubu'nun Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın gönlündeki ilk ismin ise Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'un milli yıldızı Neslihan Darnel olduğu iddia edildi. Milli voleybolcu için sürekli nabız yoklatan Aydınlar'ın özellikle Gamova'nın ayrılma ihtimalinin doğmasından sonra transfere daha ciddi şekilde eğildiği belirtildi. Neslihan için yıllık 1 milyon $ gözden çıkartılırken, bu transfer için en büyük engel olarak milli voleybolcunun Beşiktaşlı olması gösterildi. Ancak Beşiktaş'ın da bu rakamı ödeyemeyeceğinin altı çiziliyor.

VİRGİNİE DE CARNE SICAK
Fenerbahçe'nin ikinci hedefi ise Belçika Milli Takımı'nın yıldızı ve Avrupa'nın en iyi pasör çaprazlarından biri olarak gösterilen Virginie De Carne. 33 yaşındaki tecrübeli oyuncuyla temasları Fenerbahçe Acıbadem'in Belçikalı antrenörü Jan de Brandt sürdürüyor. Geçen sezon da teklif götürülen De Carne'nin, Avrupa'daki başarı sonrası sarı-lacivertlilere sıcak baktığı belirtildi. De Carne 2007'den beri Rusya'nın Spartak Omsk takımında oynuyor. F.Bahçe'nin ayrıca Brezilyalı Milli Takımı'nda oynayan ve ismi saklı tutulan bir oyuncuyla temasta olduğu da belirtildi.


BİZE ULAŞIN