İşte futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 30. hafta, Bank Asya 1. Lig'de 31. hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig Yükselme ve klasman gruplarında 14. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

TFF 3. Lig Yükselme ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 15. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 11. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG
Bugün:
20.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
Yarın:
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Manisaspor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
18 Nisan Pazar:
15.00 Antalyaspor-Denizlispor (Antalya Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Diyarbakırspor-Kayserispor (Yenikent ASAŞ - Seyircisiz)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
19 Nisan Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Hüseyin Avni Aker)

BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
14.30 Konyaspor-Adanaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
18 Nisan Pazar:
14.30 Kartalspor-Boluspor (Kartal İlçe-Seyircisiz)
14.30 Orduspor-Hacettepe (Ordu 19 Eylül)
14.30 Dardanelspor-Samsunspor (Çanakkale 18 Mart)
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Altay (GASKİ Spor Tesisleri)
14.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
14.30 Karşıyaka-Çaykur Rizespor (İzmir Alsancak)
14.30 Kardemir Karabükspor-Kocaelispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19 Nisan Pazartesi:
20.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca)

TFF 2. LİG
Yükselme Grubu
--------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Etimesgut Şekerspor (Akhisar Belediye)
14.30 Tokatspor-Çorumspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
14.30 Şanlıurfaspor-Göztepe (Şanlıurfa GAP - Seyircisiz)
14.30 Türk Telekom-Güngören Belediyespor (Türk Telekom)
1. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Körfez Belediyespor-Bozüyükspor (İzmit Alparslan Türkeş)
14.30 Beykoz 1908-Sakaryaspor (Beykoz)
14.30 Gebzespor-Yalovaspor (Gebze İlçe - Seyircisiz)
14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Zeytinburnuspor (Tavşanlı Ada İlçe)
2. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Turgutluspor-Fethiyespor (Turgutlu 7 Eylül)
14.30 İstanbulspor-Konya Şekerspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Denizli Belediyespor-Alanyaspor (Doğan Seyfi Atlı)
14.30 Sarıyer-Eyüpspor (Yusuf Ziya Öniş)
3. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 BUGSAŞ Spor-Trabzon Karadenizspor (Ankara OSTİM)
14.30 Ofspor-Pursaklarspor (Of İlçe)
14.30 Akçaabat Sebatspor-Karsspor (Akçaabat Fatih)
4. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Tarsus İdmanyurdu-Mardinspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
14.30 Adana Demirspor-Malatyaspor (Adana 5 Ocak)
14.30 Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Hanefi Mahçiçek)
14.30 Belediye Vanspor-Adıyamanspor (Van Atatürk)

TFF 3. LİG
Yükselme Grubu
---------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Torbalıspor-Bandırmaspor (Torbalı 7 Eylül)
14.30 Keçiören Sportif-Siirtspor (Yenimahalle Hasan Doğan)
14.30 Kırıkhanspor-Pazarspor (İskenderun 5 Temmuz)
14.30 Araklıspor-Darıca Gençlerbirliği (Araklı İlçe)
14.30 Balıkesirspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Balıkesir Atatürk)
1. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 İnegölspor-Çerkezköy Belediyespor (İnegöl İlçe)
14.30 Bursa Nilüferspor-OYAK Renault (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
14.30 Gaziosmanpaşaspor-Lüleburgazspor (Gaziosmanpaşa)
14.30 Küçükköyspor-Bayrampaşaspor (Eyüp)
2. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Tekirova Belediyespor-Ispartaspor (Dr. Fehmi Öncel)
14.30 Muğlaspor-Nazilli Belediyespor (Muğla Atatürk)
14.30 İzmirspor-Afyonkarahisarspor (Buca İlçe)
3. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
14.30 İstanbul Kartal Belediyespor-Ankara Demirspor (Kartal Bulvar)
18 Nisan Pazar:
14.30 Beylerbeyi-Düzcespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
14.30 Orhangazispor-Gölcükspor (Orhangazi İlçe)
14.30 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)
4. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Yalıspor-Yimpaş Yozgatspor (Yavuz Selim)
14.30 Bulancakspor-Gümüşhanespor (Bulancak İlçe)
14.30 Sürmenespor-Bafra Belediyespor (İsmet Gürbüz Civelek)
14.30 Ünyespor-Arsinspor (Ünye İlçe)
5. Klasman Grubu
----------------
18 Nisan Pazar:
14.30 Malatya Belediyespor-Batman Petrolspor (Malatya İnönü)
14.30 Belediye Bingölspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Bingöl Şehir)
14.30 Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor (Hatay Atatürk)

BİZE ULAŞIN