Juan Roman Terry

Chelsea kaptanı John Terry'nin ardından Boca Juniorslu yıldız Juan Roman Riquelme'nin de takım arkadaşı Mouche'nin sevgilisiyle yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı

Chelsea'li John Terry'nin Wayne Bridge'in eski sevgilisi Vanessa Perroncel ile yaşadığı yasak aşkın benzeri Arjantin'de gerçekleşti. Eski Barcelonalı Juan Roman Riquelme'nin Boca Juniors'ta takım arkadaşı Pablo Mouche'nin sevgilisi Arjantinli manken Luli Fernandez ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Sosyal paylaşım sitesi twitter'de ilişkinin yazılmasının ardından Mouche, Riquelme ile yumruk yumruğa kavga etti. Real Madrid forması giyen Gago ve Arjantinli tenisçi Gaston Gaudio ile de daha önce birlikte olan Fernandez ile aşkı ortaya çıkan Riquelme'ye taraftarın göstereceği tepki merak konusu.
CARLOS TEVEZ TACA ÇIKTI
Man. City'nin Arjantinli golcüsü Carlos Tevez, John Terry'nin Vanessa Perroncel ile ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından, "Bizim ülkede böyle bir olay olsa adamı öldürürler. Ölmese de ayağından vururlar" demişti. Tevez'in Riquelme'nin skandalına nasıl bir tepki göstereceği ise merak konusu.


BİZE ULAŞIN