İbo&Tello rahatlattı

Sakatlar İbrahim Toraman ve Rodrigo Tello'nun takımla birlikte koşu yaptıktan sonra topla çalışmalarda da yer alması, teknik heyetin yüreğine adeta su serpti

Beşiktaş'ta derbi öncesi en büyük sıkıntı olan sakatlardan ikisinin durumu iyiye gidiyor. İbrahim Toraman ve Rodrigo Tello, dün takımla birlikte koşu programını başarıyla tamamladı. Top çalışmasında ise kontrollü olarak yer alan iki futbolcunun Fenerbahçe derbisinde oynama ihtimalinin bir hayli yüksek. Hatta İbrahim Toraman ağrıları olmasına karşın hocası Denizli görev verdiği takdirde oynayacağını itiraf etti. Tedavileri süren Holosko, Yusuf, Ekrem ve Nobre ise çalışmada yer almadı. Holosko ve Yusuf'un durumu bugün yapılacak son çalışmada belli olacak.

İ.TORAMAN SAĞ BEKTE
İbrahim Toraman ve Tello'nun oynayabilecek duruma gelmesi tecrübeli teknik adam Denizli'yi rahatlatırken, Ekrem'in yokluğunda Toraman'ın savunmanın sağında görev yapması bekleniyor. Denizli, Tello konusunda ise 6 yabancı sınırı nedeniyle kararsız. Holosko düzelirse, Denizli'nin Sivok, Ferrari, Ernst, Fink, Bobo ve Holosko'yla maça başlaması, Tello'yu ise maçın gidişatına göre sonradan sahaya sürmesi bekleniyor.
BİZE ULAŞIN