Son ultimatom

Manisa'da maç öncesi soyunma odasına inen G.Saray Başkanı Adnan Polat, futbolcularını etrafına topladı ve "Sizi sevenleri çok üzdünüz. Artık tek bir puan kaybı istemiyorum" dedi

Hafta ortasında yaptığı açıklamada "Hocamız Rijkaard'a karışmıyoruz. Bu sezon soyunma odasına hiç inmedim" diyen Galatasaray Başkanı Adnan Polat, dün akşam Manisa'da maçtan önce takımla özel olarak görüştü. Hollandalı hocanın maç toplantısı sonrasında takıma hitaben bir konuşma yapmak istediğini belirten Polat, futbolcularla görüşürken Rijkaard soyunma odasından çıktı. Polat, "Bugüne kadar sizi sevenleri çok üzdünüz. Buna artık bir son verin. Siz üzerinize düşeni yapın ve kalan bütün maçlarınızı kazanın. Artık tek bir puan kaybı bile istemiyorum" dedi. Galatasaray Başkanı daha sonra Arda ile görüştü ve kaptanına, "Sen bu takımın liderisin. Her zaman dik dur. Biz yönetim olarak senden memnunuz. Sen daha uzun yıllar burada olacaksın" diyerek moral verdi.

'5-0 KAZANABİLİRDİK AMA...'
Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı maçtan önce sahaya inerek tribünleri selamladı ve dostluk mesajı verdiler. Polat, 90 dakika sonrasında ise, "Çok pozisyon bulduk. 5-0 sona erecek maç, zorla 2-1 bitti. Karşılaşmanın son bölümlerinde tribünde iyice gerildik" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN