Yerli Barça'ya çok dikkat edin!

Meslektaşı Yılmaz Vural'ın "Türkiye'nin Barcelona'sıyız" demecine vurgu yapan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avni Aker'deki son maçlarını dikkatli oynayarak kazanacaklarını iddia etti

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, bu akşam oynayacakları Kasımpaşa maçının ligdeki sıralama adına önemli olduğunu belirterek, "Kasımpaşa'dan ligin ilk yarısındaki 3-1 kaybettiğimiz maçın rövanşını alacağız. Ama ligdeki sıralamanın belirlenmesi adına bu maç çok büyük önem taşıyor" diye konuştu. Güneş şöyle devam etti: "Kupada finale yükselmek elbette bizler için son derece önemli ve sevindirici. Fenerbahçe ile şanslarımız eşit. Bu maçı mutlaka kazanmak istiyoruz. Ama gündemimize şu anda alacağımız öncelikli konu Kasımpaşa maçı. Kasımpaşa karşılaşması kendi sahamızda oynayacağımız son müsabaka olacak. Bu nedenle taraftarlarımıza galibiyetle veda etmek istiyoruz. Onların bize verecekleri destek, sonuçta çok önemli olacak.

PAŞA UYARISI
Kasımpaşa ligde oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla kendini ispatlamış, Türkiye'nin Barcelona'sı unvanını almış bir takım. Bu nedenle bu maçta çok dikkatli olmalıyız."
BİZE ULAŞIN