Yılmaz Vural korkusu!

Daum, Beşiktaş karşılaşmasının kutlamalarının ardından Kasımpaşa mücadelesine de derbiye olduğu gibi hazırlanmaları gerektiğini söyledi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, maç sonrası yaptığı açıklamada atmosfer için taraftara, mücadele için takıma, güzel golü için Alex'e ve penaltı kurtardığı için Volkan'a teşekkür etti. Karşılaşmada yaptıkları mücadeleyle kazanmayı hak ettiklerini belirten Alman çalıştırıcı, "Şampiyonluk için şimdi hesap yapmak istemiyorum. Şu anda tüm Fenerbahçeliler'in bu derbiyi kutlamasını istiyorum" dedi.

'BEN KONUŞMAMIŞTIM'
Yılmaz Vural'la yaşadığı gerginlikle gündeme gelen tecrübeli teknik adam, Kasımpaşa maçının da zorlu geçeceğine dikkat çekerek, "Kutlamaların ardından Kasımpaşa maçına konsantre olmalıyız. O maçta da Beşiktaş derbisine hazırlandığımız gibi dikkatli olmalıyız. Çünkü bundan sonraki her maçımız final niteliğinde. Kayıp yaşamak istemiyoruz" ifadesini kullandı. Karşılaşmadaki hakem kararları ile ilgili konuşmak istemediğini söyleyen Daum, "Beşiktaş'la ilk maçımızda bizim de penaltımız verilmemişti. Ama ben hiç bahsetmedim" yorumunu yaptı.
BİZE ULAŞIN