Arda görüşme odasında

Taraftarların protestosu ile yeme içmeden kesilen yıldız oyuncuya Rijkaard el attı. Hollandalı teknik adam Manisa maçı sonrası Arda ile özel bir görüşme yaptı ve moral vermeye çalıştı

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, kaptan Arda Turan ile sarı-kırmızılı tribünler arasındaki gerginliğe el attı. Taraftarların Diyarbakırspor maçında tüm takımla birlikte protesto ettiği Arda, deplasmandaki Manisaspor karşılaşmasına giden taraftarların çağrısına rağmen tribüne gitmemişti. İki maçtır yaşananları yakından takip eden Hollandalı teknik adam, genç kaptanını kaybetmemek için konuyla yakından ilgilenmeye başladı. Pazar günü yıldız futbolcusu ile uzun bir konuşma yaptığı öğrenilen Rijkaard, bazı tavsiyelerde bulundu. Tecrübeli hocanın Arda'ya, "Son günlerde sıkıntılısın. Ama unutma ki sizler taraftarsız, taraftar da sizsiz olamaz. Aile içinde bunlar olabilir. Yanlış da olabilir ama sen kafana takma, futbolunu oyna. Herkes hatasını anlar'' dediği öğrenildi.

ARDA YEMİYOR İÇMİYOR!
Rijkaard'ın moral vermek için özel bir görüşme yaptığı Arda Turan'ın ise bir süredir kafasını toparlayamadığı bildirildi. Protesto edildiği Diyarbakır maçından sonra doğru dürüst yemek yemediği öğrenilen ve idmanların dışında evinden hiç dışarı çıkmak istemeyen Arda'nın ailesinin yaşananlardan oldukça rahatsız olduğu ve genç yıldızı teselli etmeye çalıştıkları bildirildi. Durumun farkına vararak Arda ile görüşen Rijkaard'ın çabasının Arda'yı kendine getirip getirmeyeceği pazar günü belli olacak.

BİZE ULAŞIN