Sözleşme yaramadı!

Trabzonspor maçı öncesi sözleşme yenileyen Mustafa Denizli, çıktığı iki kritik maçta galibiyet alamadı ve lige havlu attı. Yönetim kurt hocadan detaylı bir rapor istedi

Beşiktaş yönetiminin hem iç transfer çalışmaları hem de Mustafa Denizli ile yaptığı yeni sözleşme, siyah-beyazlı ekibe iyi gelmedi. Özellikle sağlığı nedeniyle takımda kalıp kalmayacağı devamlı spekülasyon konusu olan teknik direktör Mustafa Denizli, Trabzonspor karşılaşması öncesi 1 yıllık mukavale yenilemişti. 4 milyon 100 bin TL değerindeki imza sonrası çıktığı iki maçta şampiyonluğa havlu atan Beşiktaş'ta dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Denizli'den rapor istenmesine karar verildi. Kurt hoca raporunu bu hafta sonuna kadar Futbol Komitesi'ne verecek.

GÖZLER TRANSFERLERDE
Şampiyonluk ihtimalini mucizelere bırakan Beşiktaş önümüzdeki günlerde dış transfere ağırlık verecek. Futbol Komitesi İngiltere'ye çıkarma yapacak. Sezon başından beri sözleşmesi dondurulan Delgado'nun takımda kalıp kalmayacağı ise hala netlik kazanmadı. Öte yandan dünü izinli geçiren siyah-beyazlılar, bugün topbaşı yapacaklar ve Sivasspor maçı hazırlıklarına start verecekler.
BİZE ULAŞIN