Trabzonspor'dan federasyona gözdağı

Futbol Federasyonu ile arası açılan Trabzonspor'da dün ilginç bir buluşma yaşandı. 35 kulüp temsilcisi Trabzon'a geldi. Hatıra Ormanı'ndaki ağaç dikme törenine katılan başkanlar ile bordo-mavililer gövde gösterisi yaptı

Trabzonspor'da dün büyük bir buluşma gerçekleştirildi. Türkiye Kupası finalinin oynanacağı yer nedeniyle Futbol Federasyonu ile ters düşen bordo-mavili kulüp, 35 profesyonel kulüp temsilci ve başkanını Trabzon'da buluşturdu. Anıtpark Hatıra Ormanı fidan dikme ve temel atma töreni nedeniyle şehre davet edilen başkanlar ile önemli bir zirve gerçekleştirildi. Çoğu Trabzon kökenli olan başkanlar, önce yemek yedi; sonra da Anıtpark Hatıra Ormanı'na fidan dikti. 35 kulüp temsilcisi Trabzon-Kasımpaşa maçını takip etti.

OLİMPİYAT'I İSTEMİŞLERDİ
Trabzonspor Kulübü'nün bu yemeği ve daveti Futbol Federasyonu'na bir gözdağı olarak değerlendirildi. Ziraat Türkiye Kupası finalini İstanbul Olimpiyat Stadı'nda oynamak isteyen bordo-mavililer, finalin yeri Şanlıurfa GAP Arena olunca büyük hayal kırıklığı yaşamıştı.
BİZE ULAŞIN