İnönü'de kazı kazan

Beşiktaşlı taraftarlar, Bilica'nın derbide penaltı noktası üzerinde yaptığı 'kazı çalışması'nı protesto etmek için cumartesi günü Sivas maçından önce sahaya Kazı Kazan biletleri atacak

Geçen hafta sonu Kadıköy'de Fenerbahçe'ye yenilerek şampiyonluk şansını mucizelere bırakan Beşiktaş'ta yönetim kadar taraftarlar da Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu ve Fenerbahçeli futbolculara tepkili. Bobo'nun kullandığı penaltı vuruşundan önce Fenerbahçeli Bilica'nın penaltı noktası üzerinde 'kazı çalışması' yapmasına öfke kusan siyah-beyazlı taraftarların, cumartesi günü İnönü Stadı'nda oynanacak Sivasspor maçında ilginç bir yöntemle olanları protesto edecekleri öğrenildi. Bilica'nın penaltı noktasını hakemin gözleri önünde kramponlarıyla kazıp düzgün penaltı atılmasına engel olmasına tepki olarak taraftarların tribünden sahaya 'Kazı Kazan' biletleri atacakları bildirildi. Ayrıca tribünlerde açılacak pankartlarla da Bilica'nın Disiplin Kurulu'na sevk edilmemesi protesto edilecek.

KONVOYLA STADA
Bu arada Beşiktaşlı taraftarlar, Şampiyonlar Ligi için mücadele edecek olan takımlarına destek vermek amacıyla da özel organizasyonlar hazırlıyor. Siyahbeyazlıların, Sivasspor karşılaşması öncesi takımı Ümraniye'den stada kadar konvoylarla getirerek moral vermeyi planladıkları bildirildi.
BİZE ULAŞIN