Galatasaray, Bursaspor'a bileniyor

Turkcell Süper Lig'in 31. haftasında sahasında lider Bursaspor'la karşılaşacak olan Galatasaray, hazırlıklarını sürdürüyor.

Galatasaray 'da Bursaspor maçı hazırlıkları sürüyor. Jupp Derwall antrenman sahasında basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde , saat 11.00'de, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı. Antrenmanın ana bölümünde teknik ve taktik çalışmalar yapıldığı, Emre Aşık'ın sırtındaki ağrı nedeniyle tedavi edildikten sonra dinlendirildiği, Avustralyalı futbolcu Harry Kewell'ın ise tedavisinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldığı bildirildi.

Dün ilk kez Sarı- kırmızılıların antrenmanına çıkan Ali Turan'ın ise, kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldığı belirtildi.

Galatasaray, Bursaspor maçı hazırlıklarını 23 Nisan Cuma sabahı (yarın) saat 10.30'da yapılacak basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürecek.

Bu arada , geçtiğimiz günlerde basın ve taraftara açık yapılacağı duyurulan yarınki antrenmanın programında değişiklik yapıldığı ve bu antrenman basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirileceği bildirildi.
BİZE ULAŞIN