Hesap yasak

Kasımpaşa maçı hazırlıklarına start veren F.Bahçe'de Daum rüzgarı esti. Oyuncularından G.Saray-Bursa karşılaşmasını düşünmemelerini isteyen Alman teknik adam, "Biz kalan dört maçımızı kazanırsak, şampiyon oluruz. Hiç hesap yapmayın" uyarısında bulundu

Fenerbahçe, bir günlük aranın ardından Kasımpaşa maçı hazırlıklarına başladı. Antrenmanda Christoph Daum rüzgarı esti. Çalışmanın son bölümünde sahaya giren Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, Beşiktaş galibiyetini unutmalarını istediği futbolcularına Bursaspor yasağı getirdi! Alman teknik adam, bu haftaki Galatasaray- Bursaspor karşılaşmasında liderin puan kaybedeceğine inanan talebelerine, "O maçı unutun ve Kasımpaşa'ya konsantre olun. Size tek bir garanti veriyorum; kalan 4 maçımızı kazanırsak, ipi biz göğüsleriz. Hangi hafta olur bilemem ama Bursaspor mutlaka puan kaybedecektir. Bunun bekleyişi içerisinde biz de kayıplar yaşarsak, işler karışır" uyarısında bulundu.

3-1'LİK YENİLGİYİ UNUTMA!
Daum, "Ligin ilk yarısında 3-1 kaybettiğimiz Kasımpaşa maçını da unutmayın. Hesap yapmayın ve sadece önünüzdeki maçı düşünün. Son 5 karşılaşmada gol yemedik. Savunmada aynı ciddiyeti gösterirsek, bizi kimse durduramaz" diyerek takımını motive etti. Hocası Daum'un ardından söz alan kaptan Alex De Souza'nın da arkadaşlarıyla yaptığı konuşmada, "Bursa'yı düşünmeyelim. Kendi işimize bakalım ve 4'te 4 yapalım" ifadelerini kullandığı öğrenildi.


BİZE ULAŞIN