İnşallah Kasımpaşa kazanır

"İstemesek de üzerimizde bir baskı var. Galatasaray'ı yenmek için sahaya çıkacağız" diyen Bursasporlu Mustafa Keçeli, "İnşallah Kasımpaşa da Fenerbahçe maçını kazanır" dedi

Galatasaray ile Pazar günü deplasmanda karşılaşacak olan Bursaspor'da Mustafa Keçeli, takım arkadaşı Zapotocny ile Kervansaray Termal Otel'de düzenlediği basın toplantısına katıldı. Keçeli, "Bizi zor bir maç bekliyor. Galatasaray'ın da şampiyon olma veya Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansı devam ediyor. 3 puandan başka sonuç düşünmüyoruz. Gerçek mücadelemizi gösterirsek, kazanırız. Biz istemesek de üzerimizde bir baskı oluyor. Fakat rakiplerimiz de aynı durumda'' dedi. Yeşil-beyazlı sol bek, "Pazar günü sizden önce Fenerbahçe deplasmanda Kasımpaşa ile oynayacak. O maçın sonucu sizi etkiler mi?'' sorusunu ise, "Biz önce kendi maçımıza bakarız. Kasımpaşa kazanır veya maç berabere sonuçlanırsa bizim için büyük avantaj olur. İnşallah Kasımpaşa galip gelir'' diye cevapladı.

ZAPO: BİLİCA ÇILGINDIR
Zapotocny de şampiyonluğa inandıklarını kaydetti ve Bilica'nın penaltı noktasını kazması hakkında, "Futbol yaşantım boyunca böyle bir olay görmedim. Bilica'yı tanıyorum. Hırslı ve çılgın bir oyuncu olduğu için bunu yapmıştır" yorumunda bulundu.


BİZE ULAŞIN