Servet'in valizi hazır

Rijkaard'ın gözden çıkardığı Servet yolcu. Menajeri Halis "Avrupa'dan teklifler var. Beşiktaş istiyorsa G.Saray ile görüşmek zorunda" dedi

Son dönemde Rijkaard ile yıldızı barışmayan ve ilk onbirdeki yerini kaybeden Servet Çetin Avrupa yolcusu. Milli oyuncunun menajeri Mithat Halis, Servet'in oynamadığı için mutsuz olduğunu, ancak bundan dolayı Rijkaard'a tavır almadığnı belirtti ve şöyle devam etti: " Servet , kesin olarak yurt dışında oynayacak. Bana 'Dışarıya gitmek istiyorum' diyor. Ama nereye gideceği belli değil. Servet'i almak öyle kolay değil. Geçen yıl 8 ile 10 milyon Euro arasında borsa değeri vardı. Hâla o değerini koruyor. Dolayısıyla bu paraları verecek takım sayısı çok az. Beşiktaş'tan teklif aldı mı bilmiyorum. Beşiktaş'ın önce Galatasaray'la konuşması gerekir."

MENAJERİ, SERVET'İ SAVUNDU
Servet'in topu oyuna sokamadığı eleştirilerine de cevap veren menajer Halis, hiçbir stoperin topu oyuna sokamayacağını kaydederek, "Bugün topu oyuna sokan stoper yok. Stoper, adı üstünde topu durdurmak içindir" diye konuştu.


BİZE ULAŞIN