Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 31. hafta, Bank Asya 1. Lig'de 32. hafta maçları yapılacak.

TFF 2. Lig Yükselme ve klasman gruplarında 15. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

TFF 3. Lig Yükselme ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 16. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 12. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG
Yarın:
19.00 Gençlerbirliği-Antalyaspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Denizlispor-Ankaragücü (Denizli Atatürk)
19.00 Kayserispor-Manisaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.00 Beşiktaş-Sivasspor (BJK İnönü)
25 Nisan Pazar:
15.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)
15.00 Gaziantepspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Kamil Ocak)
19.00 Galatasaray-Bursaspor (Ali Sami Yen)
26 Nisan Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
14.30 Boluspor-Orduspor (Bolu Atatürk)
25 Nisan Pazar:
14.30 Giresunspor-Dardanelspor (Giresun Atatürk)
14.30 Mersin İdmanyurdu-Çaykur Rizespor (Tevfik Sırrı Gür)
14.30 Altay-Kayseri Erciyesspor (İzmir Alsancak)
14.30 Hacettepe-Kardemir Karabükspor (Cebeci İnönü)
14.30 Samsunspor-Konyaspor (Samsun 19 Mayıs)
14.30 Kocaelispor-Karşıyaka (İzmit İsmetpaşa)
26 Nisan Pazartesi:
20.00 Bucaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)
20.00 Adanaspor-Kartalspor (Adana 5 Ocak)

TFF 2. LİG
Yükselme Grubu
--------------
Yarın:
15.30 Göztepe-Tokatspor (İzmir Alsancak)
25 Nisan Pazar:
15.30 Çorumspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.30 İskenderun Demirçelikspor-Türk Telekomspor (İskenderun 5 Temmuz)
15.30 Güngören Belediyespor-Şanlıurfaspor (Mimar Yahya Baş)
1. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Zeytinburnuspor-Gebzespor (Zeytinburnu)
15.30 Yalovaspor-Beykoz 1908 (Yalova Atatürk)
15.30 Sakaryaspor-Körfez Belediyespor (Sakarya Atatürk)
15.30 Pendikspor- TKİ Tavşanlı Linyitspor (Pendik)
2. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Eyüpspor-Denizli Belediyespor (Eyüp)
15.30 Alanyaspor-İstanbulspor (Alanya Milli Egemenlik)
15.30 Konya Şekerspor-Turgutluspor (Recep Konuk Tesisleri)
15.30 Tepecikspor-Sarıyer (Tepecik Belediye)
3. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Karsspor-Ofspor (Kars Şehir)
15.30 Pursaklarspor-BUGSAŞ Spor (Bağlum Belediye)
15.30 Kırşehirspor-Çankırı Belediyespor (Kırşehir Ahi)
4. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor (Adıyaman Atatürk)
15.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Adana Demirspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)
15.30 Malatyaspor-Tarsus İdmanyurdu (Malatya İnönü)
15.30 Elazığspor-Belediye Vanspor (Elazığ Atatürk)

TFF 3. LİG
Yükselme Grubu
--------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Balıkesipor-Araklıspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırıkhanspor (Darıca İlçe)
15.30 Pazarspor-Keçiören Sportif (Pazar İlçe)
15.30 Siirtspor-Torbalıspor (Siirt Atatürk)
15.30 Bandırmaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Bandırma 17 Eylül)
1. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Alibeyköyspor-Gaziosmanpaşaspor (Alibeyköy)
15.30 Lüleburgazspor-Bursa Nilüferspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
15.30 OYAK Renault-İnögölspor (OYAK Renault)
15.30 Çerkezköyspor-Küçükköyspor (Çerkezköy Belediye)
2. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Altınordu-Muğlaspor (Buca İlçe)
15.30 Nazilli Belediyespor-Tekirova Belediyespor (Nazilli İlçe)
15.30 Menemen Belediyespor-İzmirspor (Menemen İlçe)
3. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 İstanbul Maltepespor-Keçiörengücü (Maltepe Hasan Polat)
15.30 Kırıkkalespor-Orhangazispor (Kırıkkale Başpınar)
15.30 Gölcükspor-Beylerbeyi (Gölcük İlçe)
15.30 Düzcespor-Kartal Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)
4. Klasman Grubu
----------------
25 Nisan Pazar:
15.30 Kastamonuspor-Sürmenespor (Kastamonu Gazi)
15.30 Bafra Belediyespor-Bulancakspor (Bafra İlçe)
15.30 Gümüşhanespor-Yalıspor (Gümüşhane Yenişehir)
15.30 Yimpaş Yozgatspor-Ünyespor (Yozgat Bozok)
5. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
15.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Malatya Belediyespor (Seyrantepe 1 Numaralı Saha)
25 Nisan Pazar:
15.30 72Batmanspor-Hatayspor (Batman 16 Mayıs)
15.30 Şanlıurfa Belediyespor-Belediye Bingölspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

BİZE ULAŞIN