Aşkı bitirdi

Ömer Aysan İstanbul'daki aşkı uğruna Trabzonspor'dan kopmak zorunda kaldı Ömer Aysan İstanbul'daki aşkı uğruna Trabzonspor'dan kopmak zorunda

Trabzonspor'da Şenol Güneş'in biletini kestiği Ömer Aysan, aşkı uğruna formasından oldu. Trabzonspor'un devre arasında kadrosuna kattığı Ömer Aysan, ilginç yaşam sayfasına bir yenisini daha ekledi. Küme düşürülen Ankaraspor'da forma giyen ve özel bir hakla transfer yapmasına izin verilen Ömer tercihini bordo-mavili takımdan yana kullanmıştı. Gelişi ve gidişi sessiz olan Aysan'ın Trabzon ile yollarının ayrılmasının nedeni yaşadığı ilişki oldu. Trabzonspor'a transfer olduktan sonra fotomodellik yapan bir kızla tanışan genç futbolcu, kısa sürede aşık oldu ve arkadaşıyla söz kesti.

UYARDI AMA...
İstanbul'da olan kız arkadaşı için sık sık bu şehre giden Ömer, sakatlık ve hastalık bahanesiyle de hep izin aldı. Bahaneler artınca, Şenol Güneş Ömer'i uyardı. Fakat bu uyarıların işe yaramamasının yanı sıra Ömer, Antalya ile yapılan kupa rövanş maçında Giray ile de tartışınca, Şenol Güneş genç yıldızın biletini kesti.


BİZE ULAŞIN