İddiasız takımla oynamak zor

Vederson, büyük takımların iddiasız takımlar karşısında zaman zaman zorlandığını belirterek, "Ancak Kasımpaşa önünde bu zorlukları aşarak galip gelmek istiyoruz" dedi

FB TV'ye konuşan Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Gökçek Vederson, Kasımpaşa maçına cezası nedeniyle forma giyemeyeceği için üzgün olduğunu söyledi. Karşılaşmanın çok zorlu geçeceğini belirten Vederson, "Özellikle ligde iddiası olmayan takımlar bizden puan almayı hedefliyorlar. Kasımpaşa bizden puan çalmak isteyecek. Büyük takımlar iddiasız takımlar karşısında zaman zaman bizim çektiğimiz sıkıntıları yaşayabiliyor, biz de bu zorlukları yaşayacağız. Ama ben galip geleceğimize inanıyorum" dedi. Vederson her zaman önlerindeki ilk maçın en zor maç olduğunu da kaydederek "Bu nedenle Kasımpaşa kalan maçlar içinde en zorlusu" yorumunu yaptı. Türkiye'ye geldiğinden itibaren en büyük hayalinin Fenerbahçe forması giymek olduğunu ifade eden Gökçek Vederson, "Fenerbahçe'de olmaktan çok mutluyum ve bu benim için gerçekleştirilmiş bir hayal. Bu formanın hakkını vermek için elimden gelenin en iyisini hep yapıyorum ve yapacağım. İlk on birde olsam da yedek de olsam bu gerçek benim için fark etmiyor" diye konuştu.

'MİLLİ TAKIM'I İSTİYORUM'
Türk Milli Takımı'nda oynama hayalinin de bulunduğunu açıklayan sambacı "En kısa sürede Milli Takım formasını giymek istiyorum. Sonuçta bu hedef benim performansıma bağlı. Bir gün Türk Milli Takımı'nın formasını giymeyi çok istiyorum" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN