Kulübesi bile hastane gibi

Sakat ve cezalılar nedeniyle kadro çıkarmakta zorlanan Denizli ilk 18'e eli alçılı Nobre, genç Atınç, idmana yeni başlayan Nihat ve Tabata'yı dahil etti

Beşiktaş, Sivasspor hazırlıklarını dün yaptığı anternmanla sonlandırıp kampa girerek maç saatini beklemeye başlarken, teknik direktör Mustafa Denizli 18 kişi bulmakta zorlanıyor. Mevcut sakat ve cezalılar dışında Holosko'nun ameliyat olan dizinde kanama oluşurken, Slovak oyuncunun durumuna bugün tekrar bakılacağı ama oynama ihtimalinin düşük olduğu belirtildi. Nihat ve Tabata uzun bir aradan sonra ilk kez 18 kişilik kadroya alındırken Yusuf kasığındaki ağrıları nedeniyle 18'de yer almadı. Oyuncu yokluğundan Nobre de eli alçıda olmasına rağmen kadroda kendine yer bulurken, 17 yaşındaki Atınç da 18 kişilik kadroya ilk kez alındı. Genç oyuncu geçen gün 2 milyar maaşla 3 yıllık anlaşma imzalamıştı.

ELİ ALÇILI NOBRE İLK 18'DE
Sivas maçına eksiklerin sıkıntısıyla çıkacak olan Beşiktaş'ta eli alçılı Nobre de 18 kişilik kadroya dahil edilirken, dizinde kanama oluşan Holosko'nun durumu bugün belli olacak.


BİZE ULAŞIN