Protesto İnönü'de sürecek

Önceki gün TFF binasının önüne siyah çelenk bırakan Beşiktaşlı taraftarlar, Sivas maçı öncesi tezahüratlar ve pankartlarla Futbol Federasyonu'nu protesto edecek

Fenerbahçe derbisindeki hakem hataları nedeniyle önceki gün Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasına kadar yürüyüp siyah çelenk bırakan ve protesto gösterilerinde bulunan Beşiktaşlı taraftarlar, tepkilerini bugün İnönü Stadı'nda da sürdürecek. Sivasspor maçı öncesi toplu tezahüratlar ve açılacak pankartlarla federasyon yönetimini istifaya çağıracak olan siyahbeyazlıların, geçen hafta Kadıköy'de üstünde Beşiktaş'a hakaret içeren yazılar yazan balonlar uçuran Fenerbahçeliler'e de göndermelerde bulunacakları öğrenildi.

MEŞALELERLE YÜRÜYÜŞ
Ayrıca karşılaşma öncesinde taraftarlar, Yıldız'da toplanıp İnönü Stadı'na kadar meşalelerle yürüyüş yapmayı planlıyor. Takımlarını maça motive etmek ve desteklerini gösterebilmek amacıyla böyle bir karar alan Beşiktaşlı taraftarlar, geçtiğimiz yıl da aynı şekilde gösteri yapmış, gösteri sırasında ise olaylar çıkmıştı.

HAYALİ GERÇEK OLDU
Beşiktaş aşığı olan zihinsel engelli Beşiktaş taraftarı Tayyar Gürçay, geçtiğimiz gün takımı Ümraniye'de ziyaret etti ve futbolcularla fotoğraf çektirdi.


BİZE ULAŞIN