"Benim üstüme mi oynuyorlar?"

Beşiktaşlı futbolcu Serdar Özkan, Sivasspor maçının devre arasında bir taraftarla yaşadığı diyaloğun yanlış aksettirildiğini söyledi.

Serdar Özkan, devre arasında ısınmadan dönüp kulübeye doğru dönerken bir taraftarın kendisine çok ağır bir küfür ettiğini belirterek, ''Ben de (Üstümde Beşiktaş forması var bana neden küfür ediyorsun?) dedim ve durumu polislere söyledim. Aramızda başka da bir diyalog geçmedi. Ancak bugün hiç ağzımdan çıkmayan şeyler yazılmış. Benim üstüme mi oynuyorlar? Futbol hayatımla mı oynanmak isteniyor anlamıyorum. Ben Beşiktaş kulübünden ekmek parası kazanıyorum, niye öyle bir şey diyeyim. Bu konuda her türlü kanuni haklarımı kullanacağım'' ifadelerini kullandı.

TRANSFER KONUSU
Sezon sonunda sözleşmesinin biteceği ve henüz Beşiktaş ile anlaşmaya varmadığının hatırlatılması üzerine Serdar, ''Yöneticilerimizle geçen hafta görüşecektik. Yurt dışındaydılar ve uçaklar kalkamadığı için dönemediler. Bu hafta içi oturup konuşacağız'' dedi.

''Beşiktaş ile 4 kez sözleşme imzaladım. 4'ünde de Beşiktaş kulübü ne dediyse ona imza attım'' diyen Serdar, ağzından para kelimesinin hiç çıkmadığını kaydederek, ''Bu görüşmede de ağzımdan para kelimesi çıkmadı. Şu an Beşiktaş'ın futbolcusuyum, beni Serdar Özkan yapan Beşiktaş Kulübü'dür'' şeklinde konuştu.

GOLLERİ ATSAYDIM TEPKİ GÖSTERİLMEZDİ
Beşiktaş Kulübü'nde büyüyüp yetiştiğini dile getiren Serdar, kendisine zaman zaman gösterilen tepkilerle ilgili olarak da şunları söyledi:

''Kaçırdığım golleri atsam kimse bana ağzını açmazdı. Bu sezon benim şansızlığıma geldi. Oynadığım çoğu maçta gol kaçırdım ama bu her futbolcunun başına gelebilir. Futbol şansım belki yanımda değildi. Benden çok gol atmak isteyen kimse yoktur. Ben forma giydiğim maçlarda kötü oynamadım, sadece gol kaçırdım. O pozisyonlara da kendi becerimlerimle girmişim ama kaçırmışım. Dünyanın en iyi golcüleri bile gol çizgisinden topu auta atıyor.''

BARİZ HATALAR YAPILDI
Bu sezon şampiyonluktan uzaklaşmalarıyla ilgili olarak da Serdar, ''Her insan hata yapar, hakemler de hata yapabilir, ama bu kadar bariz hatalarla şampiyonluktan kopmamız düşündürücü'' dedi.

Sezona büyük emekler harcayarak hazırlandıklarını anlatan Serdar, ''Ailemizden uzak kalıyoruz, mücadele ediyoruz, çalışıyoruz, ancak yapılan hatalar tüm emeklerimizi boşa çıkarıyor'' diyerek sözlerini tamamladı.

BİZE ULAŞIN