90 dakikadan hiç zevk almadım!..

G.Saray Teknik Direktörü Frank Rijkaard gol sevinci yaşamadıkları için maçtan keyif almadığını ifade etti. Hollandalı hoca hakem Gezer için ise "Kazansaydık hiç kimse hakemi konuşmazdı" yorumunu yaptı

Galatasaray teknik direktörü Frank Rijkaard Bursaspor maçının ardından 3 puanı alamadıkları için mutsuz olduklarını ifade etti. Çok savaştıklarını ancak gol olmadığı için karşılaşmadan zevk almadığını kaydeden Hollandalı teknik adam "Şu an yapmamız gereken tek şey önümüzdeki maçları kazanmaya çalışmak. Çünkü Fenerbahçe ve Bursa önümüzde. Önümüzde 3 maç daha var. Kendi onurumuz ve kulübün onuru için bu 3 maçı kazanmalıyız. Gelecek planları yapmaya başlamadan önce bu maçlara odaklanmamız gerekiyor" dedi. Ertuğrul Sağlam'a başarılar dileyen Rijkaard, maç öncesinde İstiklal Marşı okunduğu için onun elini sıkamadığını söyledi.Rijkaard, hakem için "Kazansaydık, kimse onu konuşmazdı" derken, gelecek sezon için ise şöyle konuştu:

MEYDAN OKUMAM SÜRECEK
"Geldiğimde 'Meydan okumaya geldim' demiştim. Görüşüm değişmedi. 2 yıl kontratım var. Meydan okumam gelecek sezon devam edecek."
BİZE ULAŞIN