Emre gibi değilim

Arda Turan, "Yönetim 'Kal' derse kalırım, 'Git' derse giderim" dedi ve her zaman Galatasaraylı olarak kalacağını vurgulayarak "Ben Emre gibi değilim" diyerek özetledi

Galatasaraylı Arda Turan, iki haftalık aranın ardından tribünlerle barış sağladı. Kaptan Arda, Bursaspor maçı öncesi taraftarla arasındaki buzları eritti. Eski Açık Tribünü tarafından yumruk şova çağırılan milli yıldız, oyunu 76. dakikada alkışlarla terketti. Ancak Arda'yı, Kapalı Tribünü'nün çağırmaması dikkatlerden kaçmadı ve tavır olarak algılandı. Arda, 0-0'lık Bursaspor beraberliği sonrası, "Futbolda eleştiri olabilir ama aileme ve sevdiklerime saygı duyulsun. 2-3 gecedir yemek yemek için bile dışarı çıkmıyorum" itirafında bulundu.

YÖNETİM 'GİT' DERSE...
Sarı-kırmızılı kaptan, "Yönetim 'Kal' derse kalırım, 'Git' derse giderim. Ama her zaman Galatasaraylı Arda olarak kalırım" derken, bir gazetecinin "Emre Belözoğlu da böyle diyordu, ancak Avrupa'dan dönünce Fenerbahçeli oldu" ifadesi üzerine şunları söyledi: "O Emre Ağabey'in kararıdır. Saygı duyuyorum. Ama ben onun gibi değilim ve onun gibi düşünemem."


BİZE ULAŞIN