Güneş dikkat çekti

Trabzonspor'da bugünkü Eskişehir maçı öncesi oyuncularını uyaran tecrübeli çalıştırıcı, "Rakibin son iki maçını kaybetmesi, bizim işimizi kolaylaştırmaz aksine zorlaştırır" dedi

Beşiktaş'ın üst üste puan kayıpları ile ligi ilk 4'te bitirme umudu doğan Trabzonspor, bugün Eskişehirspor ile deplasmanda yapacağı maçtan mutlak üç puan beklerken, teknik direktör Şenol Güneş futbolcularından işlerini sıkı tutmalarını istedi. Özellikle rakibin ligdeki son iki maçını kaybetmesinin kendilerinde rehavete neden olmaması gerektiğini vurgulayan Şenol Güneş, "Eskişehir bu sezon çok iyi çıkış yapan takımlardan birisi. Son iki haftada aldığı yenilgiler bizi rehavete sokmasın. Onlar da bizi yenerek bu kötü gidişe son noktayı koymak isteyecekler. Çok iyi bir taraftar kitleleri var. İzleyenler için güzel ve iyi maç olacaktır. Ligin sonu yaklaştıkça ve hedefleri olmayan takımların oyuncularında bir bitkinlik ve yorgunluk olur. Oyuncular maç seçebilirler. Bu normal... Ama bizim hedeflerimiz ligin son maçına kadar devam edecek" dedi.

KUPA SONRASI TRANSFER
Transferle ilgili şu anda net bir çalışmaları olmadığını da belirten Karadeniz ekibinin hocası kupa finali sonrası çalışmalarına hız vereceklerini ifade etti.
BİZE ULAŞIN