4 Fenerli kehaneti

Fenerbahçe'de Daum ve Emre'nin tahminleri tuttu. Selçuk'un 8'de 8 iddiası devam ediyor. Özer'in 'Başkent'te turu atarız' kehanetinin tutup tutmayacağı ise 2 hafta sonra belli olacak

Süper Lig'de son 6 maçta (Ankaraspor dahil) gelen 18 puan, takımdaki kahinlerin sayısını da artırdı! Sarı-lacivertlilerin teknik direktörü Daum'un Beşiktaş maçı sonrasında söylediği, "Siz 4 final maçını kazanın, Bursa'nın puan kaybedeceğini ben size garanti ediyorum" sözleri, Galatasaray maçıyla gerçek oldu. Takımın başarılı isimlerinden Emre Belözoğlu'nun Kasımpaşa maçına gitmek için otobüse bindiklerinde ortaya attığı, "Bugün içimde ilginç bir his var. İçime doğuyor, maçı 1-0 kazanacağız. Golü de Bekir kardeşim atacak" iddiası birkaç saat sonra gerçekleşti. Selçuk Şahin ise Gençlerbirliği beraberliği sonrası şu sözleri söylemişti: "Sezon başında galibiyet serisi 9. maçta Gaziantep'te sona ermişti. Bu sefer tam tersi olacak. Gaziantep maçıyla seriye başlayacağız. 8'de 8 yaparak şampiyon olacağız."

BURSA YENİLİRSE...
Selçuk'un uzun vadeli iddiası halen devam ediyor. Sarı-lacivertliler G.Antep maçıyla başlayan seride (Ankaraspor maçı hariç) 5'te 5 yaptı. Son 3 maçı da kazanırlarsa hem 8'de 8 yapacaklar hem de şampiyon olacaklar. Son kehanetin sahibi ise Özer Hurmacı... Genç futbolcu, 2 puan kaybedilen Gençlerbirliği maçı sonrasında takım arkadaşlarıyla yaptığı sohbette, "Bugün burada 2 puan kaybettik. Ama hiçbir şey bitmedi. Göreceksiniz, şampiyonluk turunu Başkent'te hem de bu statta atacağız" ifadelerini kullandı. Bu iddianın gerçekleşmesi için Bursa'nın Kayseri'ye yenilmesi, Fenerbahçe'nin de Eskişehir ve Ankaragücü'nü devirmesi gerekiyor.

BİZE ULAŞIN