Uğursuz imza!

Beşiktaş yönetimi "Kafalar rahat olsun" diye takım içindeki 5 futbolcu ve Denizli'nin sözleşmelerini yeniledi. Fakat atılan 6 imza fayda sağlamadı; Kartal bu süreçte 4'te sıfır çekti!

Beşiktaş yönetiminin sözleşmesi biten futbolcuların motivasyonu artsın diye başlattığı imza operasyonu ters tepti. Siyah beyazlı ekipte Mart'ın sonunda yapılan törende 5 futbolcu ve daha sonrasında da teknik direktör Mustafa Denizli ile sözleşme imzalanmıştı. İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Rüştü Reçber, Yusuf Şimşek ve Uğur İnceman, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen, kulüp asbaşkanı ve futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, asbaşkan ve futbol komitesi üyesi Alaattin Aykaç, futbol komitesi üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu ve Doğan Küçükemre'nin de hazır bulunduğu törende yeni sözleşmelerine imza atmışlardı.

ŞAMPİYONLUK UÇTU
Başkan Yıldırım Demirören de Trabzonspor sınavı öncesi Mustafa Denizli ile nikah tazelemişti. Bu imzalar sonrası çıktığı maçlarda Beşiktaş'ın yüzü gülmedi ve şampiyonluk son 4 haftada uçup gitti. Teknik adam ve futbolcuların kafalarının rahat etmesi için erken davranan Beşiktaş yönetiminin bu operasyonu takım için pek de hayırlı olmadı.

67 PUANDA OLACAKTI
Beşiktaş son bir ayda Süper Lig'de A.Gücü (0-0), Trabzonspor (0-0), Fenerbahçe (0-1) ve Sivasspor (2-2) karşılaşmalarıyla 9 kritik puan kaybederek yarışta geriye düştü. Kartal bu maçları kayıpsız kapatsaydı şu anda 67 puanda olacaktı.

BİZE ULAŞIN