Denizli, Volkan'ı istedi mi?

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Türkiye Ligi'nde durumu kritik olan takımların oyuncularıyla ilgili transfer söylentilerinin çıkmasının doğru olmadığını söyledi.

Denizli, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman sırasında basın mensuplarıyla kısa süreli bir sohbet yaptı.

Gazetecilerin, Bursasporlu Volkan Şen'in transferi için yönetimden istekte bulunduğu yönünde iddialar olduğunu hatırlatmaları üzerine Denizli, ''Ben de birkaç yerde okudum. Durumu kritik olan takımların futbolcuları ile ilgili haberlerin çıkması doğru değil. Şu anda Türkiye'de durumları kritik olan takımlardan birinin futbolcusunun ismini yönetime veremem, bu doğru da olmaz'' diye konuştu.

SERDAR ÖZKAN KONUSU
Serdar Özkan'ın Sivasspor maçının devre arasında bir taraftarla tartışmasıyla ilgili bir soruya da Denizli, ''Serdar genç bir futbolcu. Şartlar ne olursa olsun taraftarla diyaloğa girmek artı bir puan getirmez'' karşılığını verdi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Mustafa Denizli, gelecek sezonun kadrosuyla ilgili çalışma yapıp yapmadıkları sorusu üzerine de ''Gelecek sezonla ilgili bir plan program dahilinde çalışma yapılıyor. Şu an için gelecek veya gidecek futbolcularla ilgili bir şey söyleyemeyiz'' dedi.

BAŞARISIZ SAYABİLİRİZ
Geçen sezonun çifte kupalı şampiyonu olarak, bu sezon kendilerini başarısız sayıp saymadıkları sorusuna, ''Evet, sayabiliriz'' yanıtını veren Denizli, Queresma transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği sorusuna da ''Biz bu konularda başkanla ve yönetimle düşüncelerimizi paylaşıyoruz'' cevabını verip, yorum yapmaktan kaçındı.

Mustafa Denizli, gelecek sezonun kamp programıyla ilgili olarak da ''Şu anda bunu yapmak mümkün değil. Puan durumundaki yerimize göre 15 Temmuz veya 29 Temmuz'da ilk Avrupa maçları oynanacak. Bunlar netleştikten sonra kamp programı yapabiliriz'' diyerek sözlerini tamamladı.

BİZE ULAŞIN