Hamle sırası artık bizde!

F.Bahçe kaptanı Alex, şampiyonluk için artık her şeyin kendilerine bağlı olduğunu belirterek "Üç maçımız da çok önemli. Ancak önce Eskişehir'i düşünmeliyiz" dedi

Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza, kişisel internet sitesindeki yazısında, "Şampiyonluk için artık her şey bize bağlı" dedi. Heyecanlı bir haftanın geride kaldığını belirten Alex, "Futbolu güzel, gol fırsatının bol olduğu, ancak topun kaleye girmekten korktuğu bir maç" olarak nitelendirdiği Galatasaray-Bursaspor karşılaşmasından çıkan 0-0'lık beraberliğin Fenerbahçe'yi liderlik koltuğuna oturttuğunu ifade etti. Ligin sona ermesine üç hafta kaldığını hatırlatan Alex, "Aşmamız gereken çok zor bir yol var, ama futbolda çok önemli olan, kendi kendimize bağlı olma şansına sahibiz. Önümüzde 9 puan var ve biz bu 9 puandan önce, ilk olarak 3 puanı düşünmeliyiz. Maçları kademeli olarak düşünmezsek, sıkıntı yaşayabiliriz. Bu yüzden, artık Eskişehirspor'a karşı oynayacağımız maça yoğunlaştık. Çok zor bir maç olacak ve kazanmak için çok iyi oynamamız lazım" değerlendirmesinde bulundu.

HEYECANLI ÜÇ HAFTA
F.Bahçe kaptanı, çok çalışmaları ve kafalarının sadece önlerindeki tüm zorlukları aşmaya odaklanması gerektiğini vurgulayarak, "Ligde kalan haftaların hepsi heyecanlı gekecek" dedi.
BİZE ULAŞIN