'Bu fırsat kaçmaz'

47 yıl sonra şampiyonluk fırsatı yakaladıklarını belirten Bursaspor Basın Sözcüsü Nayman, "Camia olarak bu şansı bırakma niyetinde değiliz. İnancımız tam" dedi

Bursaspor'u Galatasaray beraberliği de etkilemedi. Şampiyonluk havasına iyice giren yeşil-beyazlı camia, liderliği Fenerbahçe'ye kaptırmasına hiç aldırmıyor. Bursaspor Basın Sözcüsü Ferruh Nayman da ligde son üç haftada çok şeyin değişeceğini iddia etti. Nayman, "Camia olarak 47 yıl sonunda yakaladığımız şampiyonluk şansını bırakma niyetinde değiliz. Kalan iki maçımızı kazanıp Fenerbahçe'nin 3 haftada kaybetmesini bekleyeceğiz" dedi. Yeşil-beyazlı yönetici, "Ligde her şey olabilir. Teknik heyet, futbolcularımız ve taraftarlarımızın şampiyonlukla ilgili inancında en ufak bir azalma yok. 3 hafta sonra mutlu sona ulaşacağız" ifadesini kullandı.

YILMAZ VURAL DA 'BURSA' DEDİ!
Bu arada Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Bursaspor'un şampiyon olmasını istiyorum" şeklindeki sözlerinden pişman olmadığını kaydetti ve "İnsanlar, 51 yıldır temcit pilavı gibi aynı takımların şampiyon olmasından sıkıldı. Bursaspor da taraftarıyla, futbola tutkusuyla, buna yakışan bir kulüp" değerlendirmesini yaptı.


BİZE ULAŞIN