Ezeli rakipten transfer yok!

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, gelecek sezon için belirledikleri transfer politikasına göre F.Bahçe ve G.Saray'dan kesinlikle futbolcu almayacaklarını açıkladı

Beşiktaş'ta gelecek sezon için yürütülen transfer çalışmaları ile ilgili bilgileri futbolun patronu Serdal Adalı'dan aldık. SABAH'a özel açıklamalar yapan Futbol Komitesi Başkanı Adalı, kurulacak yeni takım ve yürüttükleri transfer politikası hakkında açıklamalar yaptı. Şampiyonluk yarışından koptukları için morallerinin bozuk olduğunu ve şimdiden gelecek sezon için çalışmalara başladıklarını belirten Adalı, "Önümüzdeki yıl çok daha iyi ve her alanda zirveye oynayacak bir ekip kurmayı istiyoruz. Transfer politikamızda dengeli bir takım hedefliyoruz. Tecrübeli oyuncularla gençlerin kaynaşacağı bir ekip olacak. Daha önceden de ifade ettiğim gibi transfer politikamızda Fenerbahçe ve Galatasaray'dan futbolcu almak yok" diye konuştu. Adalı dış transferle ilgili olarak, "Çalışmalarımız sürüyor. Bu sezon erken bir tarama süreci yapıyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz ve alternatifleri değerlendiriyoruz. Zamanı gelince en doğru olduğuna inandığımız kararı vereceğiz. Bu konuda futbol komitesi ve teknik kadro olarak görüşmelerimiz sürüyor" ifadesini kullandı.

'HAKAN ARIKAN'A TEKLİF VAR'
İç transferde ise sözleşmeleri sezon sonunda bitecek olan Serdar Özkan ve Hakan Arıkan ile görüşmelerinin sürdüğünü kaydeden Adalı, "Birçok kulüpten bu oyunculara teklif var. Kendileri ile hafta içi görüşüp kulübün şartlarını dikkate alarak, en doğru hamleleri yapacağız" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN