Finale 7 kupayla

Trabzonspor kiraladığı Barcelona uçağına daha önce kazandığı 7 Türkiye Kupası'nı koyacak ve Şanlıurfa'ya götürecek. Finale 50 kulüp başkanı ile çıkarma da yapılacak

Trabzonspor, 5 Mayıs'taki Türkiye Kupası finaline daha önce aldığı 7 kupayı da götürecek. THY'den Şanlıurfa'ya gitmek için Barcelona'nın uçağını kiralayan bordo mavili yönetim, uçağa daha önceki yıllarda kazanılan 7 Türkiye Kupası'nı da koyacak. Ayrıca daha önce Trabzon'da ağırlanan 35 kulüp başkanının yanı sıra 15 profesyonel kulüp başkanı daha finale davet edildi. Trabzon 50 başkan ile Şanlıurfa'da bir nevi gövde gösterisi de yapacak. Bakanlar, milletvekilleri ve eski başkanlar da Şanlıurfa'ya çağrıldı. Trabzon'dan 3 uçak kalkacak. Bordo mavili ekip, Urfa'da kardeş takım ilan ettiği Şanlıurfa'ın otobüsüyle yolculuk yapacak.

ÇADIR DA KURULACAK
Bu arada dün Urfa'da bazı okullara Trabzon forması gönderen Trabzon, 2 Mayıs Pazar günü Şanlıurfa'da bir çadır kuracak. Çadırda Trabzon'un tarihi ve turistlik yerlerini tanıtılacak. Ayrıca 7 Türkiye Kupası da yine bu çadırda taraftarlar için sergilenecek. Horon ekibi hem maç öncesi hem karşılaşmanın sonucuna göre gösterileriyle finale renk katacak.
BİZE ULAŞIN