Para için seni satmayacağım

Galatasaraylı Arda'ya başkanı sahip çıktı. Polat, kaptanı ile yaptığı özel görüşmede, "Ne sen para için bizi satarsın, ne de biz seni...Kupa kaldırmadan gitmek yok" dedi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, son haftaların tartışılan ismi olan Arda Turan'a sahip çıktı. Polat, Bursaspor maçı sonrası yaptığı açıklamalarda veda sinyalleri veren Arda ile önceki gün özel bir görüşme yaptı. Kaptanını telefonla arayan sarı-kırmızılı başkan, Arda'yı hem uyardı hem de moral verdi. Adnan Polat, yıldız futbolcuya, "Seni bu sene de hiçbir yere göndermeyeceğiz. Bu takımın kaptanısın ve sana güveniyoruz. Bir an önce kendini toparla ve arkadaşlarına örnek ol. Senin Galatasaraylılığından kimsenin şüphe ettiği yok. Taraftarlarımız da seni yine bağrına basacak, merak etme. Başarısız sonuçlar onların da morallerini bozdu, bunlar olağan şeyler. Yeniden onlarla bütünleşeceksiniz" diyerek Arda'nın ayrılma fikrini aklından silmesini istedi.

YENİ STADYUMDA KUPA SÖZÜ!
Polat, "Ne sen para için bizi satarsın, ne de biz seni... Yeni stadımızda kupa kaldırmadan seni bırakmam" diye de ekledi. Başkanın bu sözlerinden dolayı mutlu olan Arda da, "Üstüme çok gelindi. Ben de insanım. Psikolojim bozuldu. Amacım gitmek değil ama bunaldım" ifadelerini kullanarak kendisini savundu. İkilinin bu telefon konuşmasının ardından gözler dünkü idmanda Arda'ya çevrildi. Kaptanın neşeli tavırları, dikkatlerden kaçmadı.

DEL BOSQUE ARDA HAYRANI
İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Vicente del Bosque, Arda Turan'a övgüler yağdırdı ve "Bir kulüp çalıştırsam Arda'yı transfer etmek isterdim. İspanya'da oynarsa başarılı olur. Bir ülkede bir futbolcu başarılı ise başka ülkede de başarılı olur" dedi. Maraton.com.tr'nin haberine göre, bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran Del Bosque, Rijkard'ın G.Saray'da başarılı olacağını ve Valencia'nın Mehmet Topal'ı transfer ederse büyük bir iş başaracağını sözlerine ekledi.

OLİMPİYAT'TA BİLET 20-25 TL
Galatasaray'ın cumartesi günü Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacağı İstanbul Belediye maçının biletleri dün satışa çıktı. 20 ve 25 TL fiyatlarındaki biletlere çok ilgi olmadığı öğrenildi.

BİZE ULAŞIN