Fırça değil sevgi

Plzen karşısında ilk yarıda berbat bir futbol ortaya koyan Beşiktaşlı futbolcular soyunma odasına titreyerek gitti. Ama Schuster, lakabı olan melek gibiydi ve sadece uyarılarda bulundu

Beşiktaş'ın Çek rakibi Plzen karşısında 1-1'lik sonuç tur için büyük avantaj sağlarken Sivok, "Rakibin bizi zorlayacağını biliyorduk. Ben arkadaşlarımı bu konuda hep uyardım" diye konuştu. Siyah beyazlı futbolcu devre arasında yaşananları anlatırken, "İlk yarı futbollarını görünce kendimize geldik. Saha için de zaten arkadaşlarıma da şunu dedim.. 'Size söylemiştim. Bu rakip bu kadar kolay bir lokma değil' İlk yarı soyunma odasına korka korka gittim. Takım çok kötüydü. Hocamızın bize söyleyecekleri çok önemliydi. Herhalde bize sert bir fırça atar diye düşündüm. Fakat hiç öyle olmadı. Sadece hatalarımızı tahta üzerinde o kısa zamanda tek tek anlattı. Uyarılarda bulundu. Schuster'in bu tavrı tüm takıma ikinci yarı öncesi büyük moral oldu" ifadesini kullandı.

'CAREW NEREDEN ÇIKTI!'
İstanbul'daki maçta ortamın çok daha farklı olacağının altını çizen Sivok, "İlk yarı birkaç gol daha yesek tur için zorlanabilirdik. Ama 1-1'lik skor bizim için avantajlı. İstanbul'da yenip turu geçebiliriz. Beşiktaş taraftarının gücünü de unutmamak lazım" diye konuştu. Bu arada Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Carew iddiaları için, "Gündemizde böyle bir isim yok. Menajerlerin gündeme getirdiği bir isim" dedi.

BİZE ULAŞIN