Kaptan Alex'e Yıldırım terapi

Kaptan Alex ile yaptığı görüşmede söyledikleriyle Brezilyalı yıldızın moralini yükselten Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, "Aykut hocaya çok güveniyorum" dedi

Salı 07.09.2010
Son Güncelleme: Salı 07.09.2010
ABONE OL
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman-Alex ilişkisi gündemdeki sıcaklığını korurken, Başkan Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde Brezilyalı yıldızla özel bir görüşme yaptığı öğrenildi. Yıldırım'ın Alex'e son derece olumlu mesajlar vererek nasihat ve isteklerde bulunduğu, görüşmenin ardından Alex'in moralinin düzeldiği öğrenildi. İşte o görüşmede Yıldırım'ın verdiği mesajlar: "Sen bu takımın efsane oyuncularından biri oldun. Bunu kimse inkar edemez. Yalnız futbolunla değil, kişiliğinle de herkesin gönlünde taht kurdun." "Aykut Kocaman'a çok güveniyorum. Yaptıklarını onaylıyorum. Bu takımın yeni bir sayfa açması lazım. Bu nedenle gücüm yettiğince onu destekleyeceğim. Aykut hoca kadar senin de arkandayım. Ama sen de moralini bozmadan her zamanki gibi tüm benliğini takıma vermelisin. Belki aranızda bir sıkıntı yaşanır gibi oldu ama gördüğüm kadarıyla Aykut hoca hak eden herkese forma veriyor. Sen de bu takımın liderisin."

'KALIRSIN VEYA GİDERSİN...'
"Sezon sonu sözleşmenin bitiyor olmasının, benim için hiç önemi yok. Sen Fenerbahçeli Alex'sin. Kalırsın veya gidersin. Aramızda sorun olmaz. Gönlüm futbolcu veya başka bir görevde daha uzun yıllar Fenerbahçe çatısı altında olman." Alex'in de Aziz Yıldırım'a gerekenleri yapacağı yolunda söz verdiği ve büyük bir moralle buluşmadan ayrıldığı ifade edildi.