Tanjeviç: Yolun sonu final

A Milli Takım'ın tecrübeli baş antrenörü, "Yarı finale kadar 7'de 7 yaptık. Hedefimiz, Sırbistan'ı da yenerek finale çıkmak ve 9'da 9 yaparak altın madalya kazanmak" dedi

Cumartesi 11.09.2010
ABONE OL
Dünya Basketbol Şampiyonası yarı finalinde bugün Sırbistan ile karşılaşacak olan A Milli Basketbol Takımımız'ın antrenörü Tanjevic iddialı konuştu. Tecrübeli teknik adam, Sırbistan takımının güçlü ve sert bir basketbol anlayışına sahip olduğunu belirterek, "Bize çok benziyorlar. Zaten ABD, biz ve Sırplar turnuvanın en iyi üç takımıyız. Sırbistan'a karşı normal oyunumuzu oynayacağız. Ben ekibime güveniyorum. Buraya gelene kadar 7'de 7 yaptık. Hedefimiz Sırbistan'ı eleyerek finale yükselmek ve 9'da 9 yaparak altın madalyayı kazanmak" şeklinde konuştu.

GÖREVE DEVAM ETMEK İSTİYOR
Tanjevic, Slovenya maçı sonrası söylediği "Görevime devam etmek istiyorum" sözlerine de açıklık getirerek, "Şampiyona sonrası federasyon yetkilileri ile masaya oturacağım. Lottomatica Roma ile danışmanlık için anlaştım. Türk Milli Takımı ile devam etmek istiyorum ama doktorların vereceği rapor da kararımda etkili olacak" dedi.