Aykut'un alternatifi

Aykut'un görevi bırakacağı dedikoduları yayılırken, Şili basını, Pellegrini'nin F.Bahçeli yöneticileri ağırladığını yazdı

Salı 14.09.2010 00:00
Son Güncelleme: Salı 14.09.2010 09:40
ABONE OL
Şili'nin La Cuarta gazetesi, Real Madrid'in eski teknik direktörü Manuel Pellegrini'nin başkent Santiago'daki evinde Avrupa'dan gelen misafirlerini ağırladığını yazarken, müthiş bir iddia ortaya attı. Gazete, 57 yaşındaki teknik direktörün konuklarıyla transfer görüşmeleri yaptığını, toplantıda Fenerbahçe'nin veya İngiltere Premier Lig takımlarından Everton ya da West Ham'ın yöneticilerinin olabileceğini ileri sürdü. Haberde, bu üç ekibin de Pellegrini'ye "kurtarıcı" gözüyle bakabileceği vurgulandı.

AVRUPA'YA DÖNMEK İÇİN CAN ATIYOR
Haberin, Aykut Kocaman'ın, Beşiktaş maçını da kaybetmesi halinde görevi bırakabileceği yönündeki iddialar üzerine gelmesi manidar bulundu. La Cuarta'nın söz konusu iddiasının yer aldığı haberde, Fenerbahçeli yöneticilerin yaz döneminde de Pellegrini ile temas kurdukları fakat bu görüşmelerden bir sonuç alınamadığı için sarı-lacivertli takımın Kocaman'ı teknik direktör olarak göreve getirdiği bildirildi. Takım çalıştırmayan Şilili hocanın, Avrupa'ya dönmek için can attığı belirtildi.