Severek ayrılalım

Aykut Kocaman'dan Aziz Yıldırım'a: "Uzun vadede Alex'i takımda düşünmüyorum. Ancak onun gibi bir isim Fenerbahçe'den kesinlikle kırgın ayrılmamalı."

Salı 14.09.2010
Son Güncelleme: Salı 14.09.2010
ABONE OL
Fenerbahçe'de Alex sıkıntısı her geçen gün ayrı bir boyut kazanırken, kapalı kapılar ardında Brezilyalı yıldızla ilgili sık sık toplantılar düzenlendiği öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde Alex'le bir araya gelen ve kendisine destek veren Başkan Aziz Yıldırım'ın bu toplantının ardından geçtiğimiz hafta içinde de aynı konu için teknik direktör Aykut Kocaman'la bir araya geldiği öğrenildi.
Kocaman'a, Alex'le ilgili düşüncelerini soran Yıldırım, bu futbolcuyla ilgili sıkıntıyı bir an önce bitirmek istiyor. Tam destek verdiği Aykut Kocaman, başkan Yıldırım'a Alex'le ilgili şu görüşleri aktardı: "Ben de Fenerbahçeliyim ve Alex gibi bir yıldızı Fenerbahçe'de görmekten her zaman mutluluk duydum. Ama şimdi bir görevim var ve ortaya çıkarmak istediğim düzende uzun vadede Alex'i düşünmüyorum. Kendi isterse devre arası da gidebilir. Yalnız Alex gibi bir ismin Fenerbahçe'den ayrılış biçimi kırgın olmamalı. Kendisi de kabul edip ayrıldığında, ona yakışan bir uğurlama töreni yapalım. Fenerbahçe Kulübü'ne yakışan budur..." Kocaman'ın bu sözlerini dikkatle dinleyen başkan Aziz Yıldırım'ın devre sonuna doğru bir kez daha Alex'le görüşeceği tahmin ediliyor.