Baba fırçası yaradı

Babası Rodney Richards'ın sert uyarılarıyla idmanları aksatmayan ve kulüp aramayan Kazım, Aykut Kocaman'la arasındaki buzları eritti

Cuma 17.09.2010
ABONE OL
İlk Young Boys maçında gereksiz bir kırmızı kartla oyun dışı kalan ve bir daha da ilk 18'i bile göremeyen Colin Kazım Richards, teknik direktörü Aykut Kocaman'la arasındaki buzları eritti. Kocaman'ın kendisiyle ilgilenmediği dönemde dahi idmanlarını aksatmayan ve kulüp aramaktan uzak duran Kazım'ın bu dönüşünün ardında babası Rodney Richards'ın olduğu öğrenildi. Oğlunun sezon başındaki disiplinsiz tavırları nedeniyle çok sinirlenen baba Richards'ın Kazım'la bir süre konuşmadığı bildirildi. Ardından ise oğluna "Dünyanın en önemli kulüplerinden birinde oynuyorsun. Aklını başına topla ve sana verilenlerin karşılığını işinle ödemeye bak" dediği bildirildi. Rodney Richards'ın bundan sonra oğlunun özel hayatıyla bizzat ilgileneceği ve sürekli takipte olacağı da gelen haberler arasında.

KONTENJAN SINIRI ÖNÜNÜ AÇTI
Öte yandan Aykut Kocaman'ın idmanda ilk 11'de denediği Kazım'ı yabancı kontenjanı nedeniyle oynatmayı düşündüğü, ancak Mehmet Topuz'la Kazım arasındaki tercihini henüz yapmadığı ifade edildi.