Ulusoy'a Kadıköy'de loca yok!

Beşiktaş'ı izlemek için İnönü Stadı'ndan loca alan federasyon eski başkanı, Saracoğlu'ndan da loca almak istemesine rağmen geri çevrildiğini söyledi

Cumartesi 18.09.2010
ABONE OL
Beşiktaş-CSKA Sofya maçını İnönü Stadı'nda özel locasından izleyen Federasyon eski Başkanı Haluk Ulusoy "Beşiktaş maçları bana keyif veriyor" dedi. Basın mensupları ile de sohbet eden Ulusoy, "Ben spor adamıyım, her takıma eşit mesafedeyim ama son dönemlerde kadrosunu yıldız isimlerle donatan Beşiktaş'ın maçlarını daha çok izler hale geldim" ifadesini kullandı. Galatasaraylı olarak bilinen Ulusoy, İnönü Stadın'daki locaya 80 bin, G.Saray'ın Seyrantepe'deki Türk Telekom Arena Stadı'ndan iki locaya da 850 bin dolar ödeme yaptığını hatırlatarak sözlerini şöyle noktaladı: "Beşiktaş ve Galatasaray kulübü yetkilerinin yardımları ile gereken işlemleri yapıp Ulusoy Holding adına localarımızı aldık. Ama aynı yakınlığı F.Bahçe kulübünden göremedim. Parasıyla loca talebim reddedildi. Bu tavır beni üzdü, oysa F.Bahçe en çok şampiyonluğunu benim başkan olduğum süreçte yaşamıştı. Profesyonelliğe yakışmayan bu tavra anlam veremedim."

İNÖNÜ'DEKİ LOCASI DOLDU TAŞTI
Maçı locasında Hüsnü Güreli, Haşmet Kürüm Serdar Güzelaydın ve oğlu Saffet Ulusoy ile izleyen Ulusoy, son dakikada gelen golle keyiflendi.