Protez sağ kanat

Gaziantepspor maçının ilk yarısında Ali Turan-Elano, ikinci yarısında Sabri-Aydın ikililerini kullanan Frank Rijkaard, Buca karşısında ise sağ kanadı Serkan ve Pino'ya emanet etti

Pazar 19.09.2010
ABONE OL
Galatasaray'ın sağ kanadındaki rotasyon devam ediyor. Sağdan istediği verimi alamayan teknik direktör Rijkaard, Sabri'nin sakatlığında Bucaspor karşısına bu bölgede Serkan Kurtuluş, Pino ikilisini sahaya sürdü. Geçtiğimiz hafta Gaziantepspor maçında ilk yarı sağ kanadı Ali Turan-Elano ikilisi teslim eden Rijkaard, bu ikiliden istediği verimi alamayınca ikinci yarıda Sabri ve Aydın'ı sağa monte etmişti. Bucaspor karşısında Rijkaard'ın sağ kanatta görev verdiği Pino, bu sezon ilk kez 11'de forma giydi. Öte yandan Gaziantep maçında oyundan alınırken tepki gösteren Brezilyalı Elano, Bucaspor karşısında yedek kulübesinde oturdu.

İLK YARI KÖTÜ, İKİNCİ YARI İYİ
Galatasaray'ın ilk yarıdaki kötü futboluna Monaco'dan transfer edilen Pino da ayak uydurdu. İlk 45'te varlık gösteremeyen Kolombiyalı, ikinci devre silkinerek, takımı adına sağdan etkili ataklar geliştirdi. Öte yandan Brezilyalı futbolcu Bucaspor karşısında bu sezon ilk kez 11'de görev yaptı.